Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
100 тисяч км і 34 країни. Нідерландець здійснив найдовшу поїздку на електрокарі

Автомобіліст проїжджав навіть через Україну.

Нідерландець Віб Ваккер здійснив найдовшу у світі поїздку не електрокарі – він проїхав сто тисяч кілометрів і перетнув 34 країни на електрокарі Volkswagen Golf з деякими доробками.

Про завершення масштабного експерименту автомобіліст написав на сторінці проекту Plug Me в Twitter.

Повідомляється, що свою подорож Ваккер завершив у Новій Зеландії, а почав – у Нідерландах. За час поїздки він мав можливість відчути, наскільки розвинена інфраструктура електричних зарядок в різних країнах: від Північної Європи до Близького Сходу, Південно-Східної Азії та в Австралії. На карті з маршрутом помітно, що мандрівник навіть проїжджав через Україну.

За словами Ваккера, дуже складно було пересуватися Австралією, бо ця країна за рівнем розвитку електричного транспорту дуже середньовічна. Він навіть на три дні застряг біля селища Мадьюра, поки не вмовив когось з місцевих жителів тягти його на буксирі, щоб відновити енергію електрокара за допомогою рекупераційної зарядки.

Водночас Нову Зеландію Ваккер описує як рай для власників електрокарів. На островах дуже добре розвинена інфраструктура зарядок, а мешканці мають близько 15 тисяч авто на електриці.

У Новій Зеландії мандрівник навіть орендував електричний будинок на колесах Britz і десять днів подорожував півднем країни.

Поїздка через 34 країни на фольцваген гольф_1
twitter.com/WiebeWkkr

У публікаціях йдеться, що Ваккер не може подати свій рекорд для запису до Книги рекордів Гіннеса, бо там заборонено використання модернізованого транспорту. Тим не менш він щасливий, що зміг вплинути на ставлення до електрокарів безлічі людей. Він розповів, що деякі автомобілісти купили електромобілі під враженням його подвигу.

Раніше згадувалося, що Tesla вразила неймовірним об'ємом батарей проданих електрокарів. Від початку року компанія продала авто з сумарною потужністю акумуляторів 7 гВт-год

Залиште свій коментар

Вибір редакції