2019 року продажі електрокарів у світі зростуть на 40% - Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зростання сповільниться порівняно з 2018 роком.

2019 року у світі буде продано приблизно 2,6 млн електромобілів, що на 40% більше, ніж у 2018 році.

Такий прогноз зробило агентство Bloomberg NEF.

Очікується, що лідером з продажу електрокарів залишиться, як і раніше, Китай. У країні можуть реалізувати приблизно 1,5 млн авто на екопальному або близько 57% світового ринку. Втім, Китай перебуває на перехідному етапі, і щорічне подвоєння продажів навряд чи збережеться 2019-го. Про це свідчить і те, що у країні вперше за 28 років обвалився авторинок.

В Європі, за прогнозами, продажі складуть близько 500 тисяч електрокарів. Ключовими покупцями стануть жителі Скандинавських країн, зокрема Норвегії, та Німеччини. На зростання зацікавленості електрокарами чекають в Італії.

У Великій Британії після скорочення субсидій ринок електрокарів швидше за все не виросте, а залишиться на рівні 2018 року.

Згідно BNEF, продажі у Північній Америці складуть близько 425 тисяч електромобілів. Порівняно з 405 тисячами 2018 року – це досить скромне зростання. Сплеск продажів Tesla Model 3 у другому півріччі 2018 року призвів до зростання продажу електрокарів, але зберегти його буде складно, якщо на ринок не буде виведена більш дешева модель.

Сукупні продажі в Японії і Південній Кореї повинні скласти близько 100 тисяч електромобілів.

Варто відзначити, що за 2018 рік ринок електрокарів зріс на 70% порівняно з 2017.

Раніше виробник електрокарів розповів, як смартфони знищать авторинок. Загалом, машини вже перестали бути символом свободи поступившись місце смартфону. Так, перед виробниками постає запитання: чи залишитися частиною авторинку, який скорочуэться, чи створювати щось більш "мобільне", щоб грати важливу роль у житті людей.

ВідеоУкраїнці придбали рекордну кількість електрокарів у 2018 році - Економічні новини

Виплачувати субсидії готівкою почнуть вже у березні. Це стосується тих українців, яким субсидію призначили із жовтня минулого року - повідомляють у Мінсоцполітики. Укрзалізниця цього року планує у кілька разів підвищити вартість квитків.  Про це йдеться у фінплані компанії. У 2018 році в країні придбали майже 5 з половиною тисяч електромобілів, що майже вдвічі більше, ніж у 2017-му. 

Українці придбали рекордну кількість електрокарів у 2018 році - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції