Американці масово здадуть свої BMW через небезпечний дефект

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У машинах некоректно працюють камери заднього виду.

Компанія BMW відкликає майже всі автомобілі, які були випущені за 2018 рік і продані в Америці.

Про це свідчить повідомлення Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA).

Агентство пише, що, крім машин марки BMW, під відкликання потрапляють Rolls-Royce Cullinan і Phantom, а також Toyota Supra, яка була створена на платформі баварського виробника.

Судячи з повідомлення, такий масштабний відгук спровокований налаштуваннями камер заднього виду, які дозволяють регулювати контрастність та яскравість зображення таким чином, щоб об'єкти на дисплеї не розрізнялися. Водночас конфігурації не скидаються під час вимикання запалювання, що не відповідає федеральному стандарту безпеки для автомобілів.

Вперше представники NHTSA зв'язалися з BMW у травні 2019 року, коли була виявлена проблема на BMW X4. Сторони довго сперечалися, але агентство було непохитним у своєму власному рішенні.

Тим не менш власники можуть усунути цей дефект, оновивши програмне забезпечення, яке включає в себе зменшений діапазон налаштувань яскравості і контрастності.

Відкликання охопить всі автомобілі, випущені від початку 2018 року і продані у США. Точно невідомо, чи є подібний дефект в авто, які продавалися в Європі.

Раніше згадувалося, що Nissan відкликає масштабну партію машин в Росії. Автомобілі укомплектовані дефектної подушкою безпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції