Американці назвали авто, які менше всього ламаються. Рейтинг

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Внизу рейтинга неочікувано опинилась марка Land Rover.

Американське маркетингове агентство назвало найнадійнішими автомобілі марок Genesis, Lexus і Buick.

Про це свідчить рейтинг опублікований на сайті компанії J. D. Power and Associates.

Рейтинг склали на основі масштабного опитування власників трирічних автомобілів. Завдяки отриманим даним експерти вирахували скільки поломок припадає на сотню автомобілів кожної марки за останні три роки.

Як наслідок з’ясувалось, що на кожну сотню автівок марки Genesis припадає всього 89 поломок.  Тобто, за заявами автомобілістів, були машини, які жодного разу серйозно не поламались від моменту покупки протягом трьох років.

Рейтинг найнадійніших авто
УНІАН

Найбільшу кількість неполадок виявили в своїх машинах власники Land Rover — 220 дефектів на 100 автомобілів. Крім того, в низу списку опинилися марки Chrysler і Jaguar з показниками 214 і 186 проблем відповідно.

У компанії відзначили, що найбільше власники нових машин, як і раніше, скаржаться на збої та помилки в мультимедійних комплексах, а також на некоректну роботу електронних допоміжних систем.

Раніше американські страховики провели нещадні краш-тести і назвали найнадійніші авто 2020 року. Нагороду за безпеку отримали автомобілі Tesla, Mazda, Toyota і низки інших марок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції