Американці випустили електрокар на базі популярного баггі Ariel Nomad

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль створили для презентації інноваційних технологій компанії.

Американський постачальник комплектуючих BorgWarner випустив електричну версію популярної баггі Ariel Nomad.

Новим прототипом компанія намагається показати свою компетентність у сфері електричних технологій, пише пресслужба BorgWarner.

У повідомленні наголошується, що особливу увагу було приділено технологічним рішенням прототипу, таким як тягові інвертори, задній привід з вектором крутного моменту, електричний насос охолоджуючої рідини, програмне забезпечення для управління транспортним засобом і приводом, перетворювач постійного струму і високовольтний акумуляторний блок.

Технічний директор BorgWarner Хакан Їлмаз, каже: "Ми будемо продовжувати використовувати такі проекти, як демонстраційні, щоб тестувати технологоії нового покоління і вивести автомобільну галузь у більш чистий і енергоефективний світ".

Дочірня компанія BorgWarner Cascadia Motion розробила задній привід з двома окремими двигунами, кожен зі своїм власним конвертером і трансмісією. Батареї поставляються спільним підприємством BorgWarner та Romeo Power, компанії, заснованої 2015 року групою інженерів з SpaceX, Tesla і Samsung.

Очікується, що акумуляторні модулі і блоки спільного підприємства будуть включати інтелектуальні системи управління батареями з запатентованими алгоритмами, а також інноваційну теплотехніку для активного і пасивного охолодження. Демонстраційний автомобіль повинен експлуатуватися з різними рівнями заряду акумулятора, щоб тестувати і оцінювати застосування акумулятора для конкретних концепцій автомобіля.

Раніше згадувалося, що електричні конкуренти Hummer пустять в продаж за $125 тисяч. Всюдиходи отримають двигуни потужністю в 614 л. с.

Залиште свій коментар

Вибір редакції