Аналітики прогнозують повальне закриття заводів Fiat-Chrysler і Peugeot-Citroen

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше від злиття автогігантів може постраждати Європа.

Європі загрожує закриття безлічі заводів концернів Fiat-Chrysler і Peugeot-Citroen після остаточного злиття автогігантів.

Про це повідомляє AutoNews з посиланням на прогнози аналітиків LMC Automotive.

Судячи з інформації, потенційні виробничі потужності нового гіганта складатимуть 14 мільйонів автомобілів на рік. Разом з тим автомобільна галузь пішла на спад, і європейський ринок легковиків схильний до ризику ще більш серйозного обвалу.

Аналітики повідомляють, що за прогнозами тільки близько 58% загальних потужностей Fiat-Chrysler і Peugeot-Citroen будуть активно задіяні. Як наслідок у нового альянсу з'явиться величезна кількість резервних потужностей у всьому світі. При цьому більшість їх зосереджено в Європі.

Вважається, що першими претендентами на простоювання стане завод Fiat у місті Крагуєвац в Сербії і підприємства PSA-Vauxhall в Елсмір-Порт і Лутоні, Англія.

Профспілки і політики вже висловлювали побоювання з приводу втрати робочих місць, і як французька PSA, так і італійсько-американська FCA виключають закриття заводів у спробі придушити страхи.

Тим не менш, необхідність досягти мети викидів 2021 і 2025 років в Європі додає тиску на FCA. Концерн зацікавлений використовувати більш ефективні двигуни PSA. Якщо такі прогнози виправдаються, то під закриття можуть потрапити деякі моторні заводи Fiat-Chrysler в Європі, зокрема в Італії та Польщі.

Раніше згадувалося, що в Mazda катастрофічно впали продажі. Японська марка наполовину врізала план з одержання прибутку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції