Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple і Samsung створили універсальний ключ для автомобілів

Компанії розробили додаток, що дозволить керувати деякими функціями автомобіля.

Група компаній, серед яких Apple і Samsung, розробили додаток Digital Key, який дозволить використовувати смартфон замість ключів для автомобіля. Також за його допомогою можливо завести автомобіль і передавати обмежені можливості іншим користувачам.

Зараз додаток тестують, а впроваджувати на авторинку планують уже з початку 2019 року, повідомляє Business Insider. Це буде вдосконалена версія, де врахують всі недоробки нинішньої.

Підтримка стандарту Digital Key дозволить здійснити наступні операції: розблокувати/заблокувати двері; завести двигун; підтвердити особу водія; надати/скасувати цифровий ключ; віддалено поділитися цифровим ключем; обмежити можливості виданого іншому користувачеві ключа. Зокрема, останній буде корисним для доставки товарів у салон або багажник автомобіля кур'єром.

Для забезпечення безпеки на Android-платформі і IOS будуть використовуватися спеціальні захисні протоколи з використанням NFC і TSM-інфраструктури (Trusted Service Manager).

Загалом впровадженням Digital Key займається група компаній, які об'єдналися в консорціум Car Connectivity Consortium.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині розробили мікрофони, які повинні полегшити життя водіїв. Пристрої будуть зчитувати і адаптувати навколишні звуки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції