Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Армія у машині". Мережу нажахало відео з "водієм" у осиному автовулику

Чоловік у захисному костюмі вмостився за кермо авто з осиною колонією.

Мережу підірвало відео з переповненим осами авто, за кермом якого сидить "водій" у спеціальній захисній масці.

Відео з’явилось на сторінці ViralHog  в Instagram.

На роликові помітно, як довкола машини та в її салоні літають тисячі комах, а чоловік за кермо сидить собі ніби нічого не відбувається. При цьому оператор підійшов зі сторони водія та зняв салон, де судячи з усього оси живуть уже давно і облаштували собі цілу колонію.

Тим не менш автор відео все ж спробував примоститись на заднє сидіння авто, але, імовірно, на місці для ніг у задньому ряду теж все "заросло" осиними стільниками.

Судячи із ролика автівка не не ходу, а автомобілісти просто вирішили пожартувати, знявши такий ролик.

При цьому юзерів нажахали тисячі ос, які літають довкола авто та без перестанку вдаряються об камеру. Хтось із користувачів написав: "Найгірші тварини на планеті. Паліть їх". Також користувачі писали: "У нього є армія у власній машині" та "це кошмар для сусідської ферми бджіл".

Чимало користувачів все ж закликали підпалити осиний автомобіль і вбити комах. Натомість один із юзерів написав: "Навіщо вбивати ос, якщо можна роздягнутись і вбити себе".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Could you sit in this car? . . . #ViralHog #waspjokes #buzzoff #nope #killitwithfire

Допис, поширений ViralHog (@viralhog)

Раніше згадувалось, що у Мережі кепкують із зовнішньої подушки безпеки, яку тестують на легеньких надувних автомобілях. Користувачі зацікавились, як відреагує аірбег, якщо у нього влетить двотонна машина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції