Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Audi перевела спорткари на бензин з відходів

Два гоночних авто на альтернативному пальному випустили на трек у Німеччині.

Компанія Audi представила оновлені спорткари RS5 DTM, які працюють на паливі з відходів.

Два гоночних авто продемонстрували на трасі Хоккенхаймринг у Німеччині, пише AutoTimesNews.

У повідомленні говориться, що автомобілі працюють на бензині марки Aral, який на 50% складається з відновлювальних компонентів і забезпечує зниження викидів вуглекислого газу на 30%.

Перехід на нове пальне не вимагає модернізації силових агрегатів, тому під капотом автомобілів розташована "турбо-четвірка" 2.0 TFSI DTM з віддачею більш як 610 к. с. і обертовим моментом 650 Нм у поєднанні з шестиступкою.

Видання повідомляє, що спорткари взяли участь у чемпіонаті Німеччини серед легкових автомобілів (DTM) в Хоккенхаймі саме на такому пальному.

Однією з амбітних цілей Audi є скорочення викидів вуглекислого газу на 30% до 2025 року. Одним з пунктів її досягнення, звичайно ж, стане електрифікація. Разом з тим в автопаркові компанії є величезна кількість автомобілів з традиційними двигунами внутрішнього згоряння, а перехід на новий вид пального зробить їх більш екологічними.

Нагадаємо, що Seat починає перетворювати гній у біопальне. Проект буде розроблятися з іншими партнерами протягом наступних чотирьох років, і його загальний бюджет складе 4,6 млн євро, з яких Європейська комісія профінансує 55%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції