Audi та Porsche заморозять випуск електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанії займуться поліпшенням універсальної платформи.

Компанії Audi та Porsche відтермінують вихід нових електрокарів через проблеми з розробкою модульної платформи PPE (Premium Platform Electric).

Нові моделі з'являться, ймовірно, аж 2022 року, пише Electrive.

Відомо, що маркам доведеться вчергове удосконалити свою платформу, щоб не відставати від Tesla Model 3. Крім того, як і американський електрокар, німецькі авто вийдуть у світ орієнтовно на три тисячі дорожче початкових планів.

У зв'язку з цим німецькі бренди відкладуть випуск електрокарів, щоб зробити їх більш рентабельними. Так, ймовірно, не варто очікувати раніше 2022 року випуску електричних моделей Porsche Macan та Audi EQ6. Тим не менш Porsche продовжує повним ходом готуватись до випуску Taycan.

Така тенденція свідчить про те, що Audi навряд чи зможе випустити 12 електрокарів до 2025 року, як спочатку планували у марці. Поки що у компанії є лише один: Audi e-tron quattro. Разом з тим, і з гібридами бренду не все так гладко. Так, компанія скасувала випуск A3 e-tron й Q7 e-tron через зміну двигунів на автомобілях.

Тим не менш до 2025 року Audi має намір офіційно продати близько 800 тисяч електромобілів і гібридів, що становить третину від загального обсягу продажів. До 2023 року німецька компанія планує інвестувати 14 мільярдів євро в інновації.

Нагадаємо, що Porsche витратить $70 млн на зарядки електрокарів Taycan в США. Покупцям автомобілів марки дозволять три роки безкоштовно користуватись станціями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції