Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австралійці створили сонячний електрокар, який не потрібно заряджати

Автомобіль в рамках перегонів повинен проїхати три тисячі кілометрів пустелею.

В Австралії студенти створили спортивний електрокар Unlimited 3.0 на сонячних батареях для виснажливих перегонів через пустелю острова.

Автомобіль повинен проїхати три тисячі кілометрів у рамках Світових сонячних перегонів, пише TheDriven.

Творці авто повідомляють, що завдяки надлегкому корпусу з вуглецевого волокна, спеціальним літій-іонним акумуляторам і малому споживанню електрики Unlimited 3.0 зможе проїхати весь шлях абсолютно без підзарядок.

При цьому їхні заяви не можна назвати голослівними, бо це вже третя покращена модель електрокара австралійців. Вона вже кілька разів брала участь у змаганнях в Австралії та США.

На розробку покращеної модифікації Unlimited 3.0 винахідники витратили 30 тисяч годин.

Загалом компанія з розробки сонячних авто WSU Solar Team була заснована 2012 року винахідниками з Університету Західного Сіднея і зараз включає 22 студента. 2013 року їхній електрокар в першому поколінні брав участь у перегонах World Solar Challenge, подолавши 2,8 тисячі з 3 тисяч км, а 2015 року модель другого покоління посіла 10-е місце в цих змаганнях.

Після цього команда виступила в американських перегонах 2018 року, зайнявши перше місце у чотирьох з п'яти етапів, ставши абсолютним переможцем.

Раніше повідомлялося, що сонячний електрокар з запасом ходу в 700 км представили в Нідерландах. На презентації озвучили вартість авто.

Залиште свій коментар

Вибір редакції