Американці створили конструктор для переобладнання свого авто в кемпер

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американці створили конструктор для переобладнання свого авто в кемпер

VanLab

Комплект VanLab коштує від 3 999 доларів.

Американська компанія VanLab створила набір готових компонентів, із яких можна переобладнати своє авто у кемпер.

Про це повідомляє сайт Motor1.

У США будинки на колесах зараз надзвичайно популярні. У них можна виїхати на пікнік за місто або навіть поїхати в далеку подорож. Зі зростанням популярності такого відпочинку все більше людей почали відмовлятися від дорогих автобудинків на користь таких, що можна створити самому.

VanLab зробила компоненти інтер'єру саме для таких майстрів, які просто треба зібрати між собою.

"Так багато людей хочуть спробувати життя у фургоні, але не мають засобів або можливості змінити своє авто. Ми хочемо розширити можливості людей у ​​їхніх прагненнях працювати з будь-якого місця, бачачи цю чудову країну, надавши перший у своєму роді комплект для мобільних фургонів", – сказав директор VanLab Ян Фітженрі.

У набір входять вироби з дерева та фурнітура для створення шаф, стільниць, лавок та столів, які кріпляться до дерев’яної підлоги. Розібратися у тому, як монтувати компоненти, покупці зможуть всього за пару днів.

Доступні різні конфігурації розміщення печі, мийки, холодильника, або це все можна з’єднати, щоб збільшити простір. Також у набір входить вбудована електропроводка з вимикачами, запобіжниками та іншими електричними компонентами.

Комплекти спеціально створені для конкретних фургонів. Зараз з ними можна переобладнати невеликі мікроавтобуси Nissan NV200, Chevrolet City Express та Ford Transit з довгою колісною базою. Наразі розробляється набір для Mercedes-Benz Sprinter з короткою базою та мікроавтобусів середнього розміру.

Компоненти для невеликих мікроавтобусів невеликого розміру можна переобладнати для розміщення односпального ліжка, тоді як в комплекті для Transit є місце для великого ліжка розміру "queen-size". Усі набори мають деталі для обладнання місця для зберігання води.

Ціна комплекту різниться залежно від комплекту та функцій. Вартість набору для невеликих мікроавтобусів коштує від 3 999 доларів США, а для Transit – від 7 995 доларів. Усі набори зараз доступні для замовлення на веб-сайті VanLab.

VanLab

Раніше повідомлялося, що компанія Redarc представила кемпер Toyota Tacoma, який може заряджати різні електричні пристрої.

Наступна публікація