Американець викрав у дилерів нову BMW та поїхав на ній грабувати банк, аби потім її викупити

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американець викрав у дилерів нову BMW та поїхав на ній грабувати банк, аби потім її викупити

Associated Press

Усе почалося з тест-драйву.

У штаті Техас сталося одне з незвичайних та водночас безглуздих спроб купити автомобіль.

Як повідомляє CBS, американець Эрік Діон Воррен настільки хотів собі "нулячу" BMW, що наважився на пограбування банку. Аби здійснити задумане, 50-річний чоловік взяв на тест-драйв вподобану йому модель і вирушив до нього просто за кермом тестового автомобіля.

Зайшовши в установу, чоловік почав погрожувати касиру дробовиком, вимагаючи видати йому 10 тисяч доларів в купюрах номіналом 100 і 50 доларів. Свою вимогу грабіжник надав на записці. Отримавши бажане, чоловік вирушив назад до автосалону, де хотів внести награбовані кошти як перше внесення на BMW.

Утім, нехитрий план обернувся провалом. Співробітник банку встиг покласти в сумку грабіжника 20-доларові мічені купюри. Ерік Діон Воррен так сильно поспішав оформити угоду в дилерському центрі, що забув на місці злочину записку зі своїми відбитками. Крім того, чоловік чомусь не взяв до уваги, що BMW, на якому він пересувався, буде помічений на місці злочину.

Як наслідок, поліцейські затримали злочинця прямо в автосалоні. 50-річного Еріка Діон Воррена засудили до 20 років в'язниці.

Раніше розповідалося про те, що в США викрадач авто відчитав жінку за дитину, яку вона залишила в салоні.

Наступна публікація