Дослідники виявили негативний вплив марихуани на ситуацію на дорогах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аварії в штатах з легалізованим канабісом стаються частіше.

Інститут безпеки дорожнього руху в Сполучених Штатах Америки оголосив, що кількість аварій в штатах з легалізованою марихуаною зросла на 6 відсотків.

Про це повідомляє Automotive News.

Науковці повідомили, що в під час дослідження підрахували, що згідно з інформацією страхових компаній, частота ДТП зросла на 6 відсодків після початку роздрібного продажу рекреаційної марихуани у Колорадо, Неваді, Орегоні та Вашингтоні, порівняно з контрольованими штатами Айдахо, Штат Монтана, штат Юта і Вайомінг. Аналіз базується на даних від січня 2012 року до жовтня 2017 року.

Керівник Інституту безпеки дорожнього руху Девід Харкі сказав, що його команда шукала зв'язок між вживанням марихуани та аваріями, оскільки держави у світі кілька років тому почали розглядати легалізацію канабісу.

Харкі додав, що провели ще одне дослідження. В ньому аналізували повідомлення про аварії з боку поліції. У легалізованих штатах марихуани та виявлено приблизно на 5 відсотків більше звітів про аварії, ніж у сусідніх штатах, які не легалізували марихуану.

Хоча роль марихуани в аваріях не така очевидна, як алкоголю, Харкі вважає, що громадськість повинна бути поінформована про можливу небезпеку, особливо тоді, коли все більше держав обговорюють легалізацію.

"Вони просто повинні бути в курсі того, що ми бачимо у статистиці" - підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно у Канаді повністю легалізували вживання, продаж та вирощування марихуани. Канадійці стали вже другою країною світу, що цілком легалізувала канабіс. До того, 8 років тому, марихуану узаконив Уругвай.

Залиште свій коментар

Вибір редакції