Автомобіль "Формули-1" позмагався у гонці з тюнінгованими Lamborghini Huracan та Nissan GT-R

Дата публікації
Перегляди
1195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Автомобіль "Формули-1" позмагався у гонці з тюнінгованими Lamborghini Huracan та Nissan GT-R

Фото: www.youtube.com/CarWow

​​​​​​​У драг-рейсах переможець виявився досить неочікуваним.

Автомобільні блогери з YouTube-каналу CarWow вивели на драг-рейс болід Red Bull RB7 з "Формули-1" та тюнінговані Lamborghini Huracan та Nissan GT-R.

Відео з гонкою вони опублікували у себе на каналі.

Напевно, жоден дорожній автомобіль не може обігнати автомобіль "Формули-1". Принаймні так є для суперкарів із заводськими налаштуваннями. Але можливо у них буде більше шансів, якщо їх затюнінгувати.

Red Bull RB7 оснащений 2,4-літровим атмосферним двигуном Renault потужністю 750 кінських сил. Потужність передається до гладких задніх шин через семиступеневу секвентальну коробку передач. Автомобіль має надлегкий кузов з карбонового волокна і важить всього 650 кілограм.

Lamborghini Huracan, представлений у гонці, має атмосферний 5,2-літровий V10, який тепер виробляє 1200 кінських сил і 1240 Нм крутного моменту. У нього також є повний привід, семиступенева коробка передач з подвійним зчепленням та дуже ефективна система управління запуском. Проте він важить 1553 кг, що майже на 240% більше, ніж автомобіль з "Формули".

Але Nissan GT-R важить ще більше – 1840 кг. Він містить у собі збільшену 4,1-літрову версію стандартного 3,8-літрового V6 з подвійним турбонаддувом, який видає 1300 к.с. і 1290 Нм крутного моменту. Як і Lamborghini, він має автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням з управлінням запуском і повним приводом.

У драг-рейсі з місця переміг тюнінгований Lamborghini. Також він перший приїхав у гонці, в якій вони стартували під час руху. В останній болід "Формули-1" взагалі програв. Проте у тесті на гальмівний шлях Red Bull RB7 переміг.

Раніше повідомлялося, що Tesla Model S позмагався на треці з болідом "Формули-1".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація