Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автопілот Tesla врятував життя сім`ї британців під час урагану "Денніс"

В автомобіля спрацювало екстрене гальмування.

Під час урагану "Денніс" на атомобіль почав падати 400-річний дуб. Але Tesla з увімкненим автопілотом врятувала людей, адже активувала гальмо. Таким чином дерево впало не на всю машину, а лише на капот - саме це і зберегло життя людям.

Про це розповідає Daily Mail.

Відзначається, що в момент, коли дерево почало падати, в Tesla Model X спрацював автопілот, завдяки якому машина автоматично загальмувала.

Тобто саме автомобіль винен в тому, що вся сім'я фінансового консультанта Лоуренса Сандерсона, включно із ним самим, залишилася жива. В автопригоді невеликі травми отримала дружина Лоуренса - у неї два синці, забої голови і гематома на грудях. Всі інші відбулися лише переляком.

Після того, як дуб упав на авто, з капота повалив дим. Люди, що живуть поблизу, відразу ж вибігли на допомогу постраждалим. Долучилися до допомоги також інші водії, які допомогли дістати дітей з заднього сидіння. Лоуренс підкреслив, що його дружина подумала, що вони всі помруть, коли побачила падіння дерева, але трагедії запобігла реакція автопілота.

Нагадаємо, що троє людей загинули під час урагану "Денніс". якийц накрив Британію минулих вихідних. Іще кілька осіб зникли безвісти. Критична ситуація була у Вельсі - подекуди вода піднялася на два метри. Там оголосили червоний - найвищий - рівень небезпеки.

Відео Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Автівка може розігнатися до сотні кілометрів на годину за 5 секунд. Перша машина вже в роботі, її тестують на предмет придатності для служби у різних регіонах штату. Перейти на електрокари вирішили через їхню екологічність та економічність.

Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Залиште свій коментар

Вибір редакції