Білл Гейтс зізнався, що придбав електрокар Porshe, а не Tesla. Маск гостро відповів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість автомобіля Гейтса - понад 185 тис. доларів.

Ілон Маск відреагував на рішення засновника Microsoft Білла Гейтса купити Porsche Taycan замість Tesla.

Засновник Microsoft  в інтерв'ю одному з YouTube-каналів похизувався недавно купленим електромобілем Porsche Taycan Turbo S, назвавши його "дуже, дуже крутим", але розкритикував як ціни на електромобілі (його авто коштує від $ 185 тис.), так і те, що пробіг електромобілів без підзарядки обмежений, а швидкість зарядки ніяк не може зрівнятися зі швидкістю заправки автомобілів з бензиновим двигуном.

Загалом за словами Гейтса, автомобільна промисловість є "найбільш перспективною" щодо запобігання змінам клімату, оскільки може багато зробити для зменшення викидів.

"Якщо потрібно назвати одну компанію, яка перебуває в авангарді, то це, звичайно, Tesla", - Білл Гейтс.

Своєю чергою, глава американської компанії Tesla Ілон Маск відреагував на покупку спортивного електромобіля Porsche Taycan Гейтсом. Відповідаючи в Twitter на запитання підписників, чому мільярдер придбав не електромобіль Tesla, Маск зазначив: "Мої розмови з Гейтсом були разчаруванням (якщо чесно)".

В агентстві Bloomberg заявили, що Маск не вперше критикує інших мільярдерів. Раніше  він критично відгукнувся про засновника Facebook Марка Цукерберга, поставивши під сумнів його розуміння ризиків штучного інтелекту. Також Маск назвав Джеффа Безоса "наслідувачем", після того як останній почав роботу над проєктом супутника, який міг би конкурувати з космічною програмою компанії Маска SpaceX. 

Відео Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Автівка може розігнатися до сотні кілометрів на годину за 5 секунд. Перша машина вже в роботі, її тестують на предмет придатності для служби у різних регіонах штату. Перейти на електрокари вирішили через їхню екологічність та економічність.

Поліція австралійського штату Вікторія закуповує автомобілі Tesla

Залиште свій коментар

Вибір редакції