Daimler планує звільнити 10% керівників різних рівнів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німецький альянс готується до тисяч звільнень у всьому світі.

До кінця 2022 року концерн Daimler планує скоротити тисячі співробітників у всьому світі.

Оптимізація повинна дозволити зекономити на персоналі близько 1,4 млрд євро, пише "Інтерфакс".

Судячи з повідомлення, масштабні скорочення пов'язані з необхідністю інвестувати в інноваційні технології, зокрема в електрокари. Наголошується, що звільнення торкнутися не лише звичайних працівників, але і ліквідації низки управлінських посад.

"Частиною цієї програми є скорочення витрат на персонал приблизно на 1,4 млрд євро до кінця 2022 року і, зокрема, зменшення числа управлінських постів у всьому світі на 10%", - повідомляє Daimler.

Насамперед для оптимізації штату концерн запропонує співробітникам скоротити робочі години. Крім того, тепер у Daimler будуть гранично строго ставитись до продовження робочих договорів з тимчасовими співробітниками.

Керівництво компанії погодило ключові пункти програми з профспілками і пообіцяло проводити скорочення "максимально соціально відповідально".

Раніше узгоджені гарантії збереження робочих місць у Німеччині залишаються в чинності до кінця 2029 року, відзначають в компанії.

Нагадаємо, що Audi планує звільнити тисячі співробітників у Німеччині. У цілому компанія планує скоротити 9,5 тисячі працівників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції