Стали відомі нові деталі про перший електромобіль Ford на базі Mustang

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лінійку Mustang планують оновити електромобілем 2021 року.

Автогігант Ford 2021 року планує випустити електрокросовер, який розширить сімейство спорткара Mustang і в окремих елементах буде навіть уніфікований з ним. 

Про це пише Motor1.

Автомобіль створять на модернізованій платформі Ford Mustang. У електричного кросовера поки немає офіційного імені і він точно не буде називатися Mach 1, тому що марка відмовилася від цієї ідеї. Машину можуть назвати Mustang Mach-E, Falcon (седан зняли з виробництва в Австралії і бренд звільнився) або навіть Lightning - така торгова марка теж використовувалася Ford раніше.

Новинка виявиться першим серійним повністю електричним автомобілем Ford. Про потужність поки говорити рано, але топова версія отримає запас ходу в 600 кілометрів, також буде менш далекобійна, але дешевша модифікація. Як і електромобілі Tesla, новинка від Ford отримає великий сенсорний екран в салоні і можливість оновлення програмного забезпечення через інтернет.

Що стосується виробництва, то серійні електричні кросовери Ford на ринок вийдуть не раніше ніж 2021 року. Більш детальну інформацію про новинку марка пообіцяла розкрити в листопаді 2019 року.

Раніше у компанії згадували, що кросовер Ford Mustang стане основою для цілого ряду електрокарів. Модель, ймовірно, виділять в окремий бренд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції