Geely розпочала продаж великого та водночас дешевого кросовера

Geely розпочала продаж великого та водночас дешевого кросовера

Geely розпочала продаж великого та водночас дешевого кросовера

Новинка побудована на платформі Volvo.

Компанія Geely вивела на ринок свій найбільший кросовер - Xingyue L.

Своїми габаритами новий китайський кросовер можна порівняти з KIA Sorento і Santa Fe. За колісної бази в 2 845 мм він досягає 4 770 мм в довжину і 1 895 мм в ширину, висота дорівнює 1 689 мм. В основі цієї моделі лежить платформа від Volvo.

Geely Xingyue L оснащується турбованим 2,0-літровим двигуном з віддачею 218 к.с. в парі з "роботом" 7DCT або потужністю 238 к.с. в поєднанні з класичним 8-діапазонним "автоматом" від японської компанії Aisin. Привід – передній або повний.

В арсеналі Geely Xingyue L значаться: система запобігання від зіткнень, інтелектуальний круїз-контроль, камери кругового відеоогляду, цифрова панель приладів і два величезні екрани мультимедійного комплексу. Крім того, кросовер комплектується шкіряним салоном, трьохзонним клімат-контролем і панорамним дахом з люком.

Автомобіль вже з'явився в дилерських центрах Geely в Китаї. Там кросовер оцінили в 22 850 доларів за базовий варіант, що є дійсно непоганою сумою, враховуючи комплектацію. Чи буде доступна новинка Geely на українському ринку, поки невідомо.

Раніше Geely представила бюджетного суперника Skoda Octavia.

Наступна публікація