GM, Ford та Stellantis хочуть значно збільшити обсяги продажу електрокарів до 2030 року – ЗМІ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
GM, Ford та Stellantis хочуть значно збільшити обсяги продажу електрокарів до 2030 року – ЗМІ

Associated Press

На авторинок чекають серйозні зміни

General Motors, Ford та Stellantis планують, що до 2030 року електричні автомобілі становитимуть 40-50% їх продажу.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

Очікується, що деякі інші великі автовиробники підтримають такі прагнення щодо продажу електрокарів. Це пов'язано з тим, що у США Білий дім тисне на компанії, щоб ті підтримали свою добровільну обіцянку до 2030 року перекласти на електромобілі 40% продажу.

Очікується, що сьогодні, 5 серпня, адміністрація президента США Джо Байдена проведе захід, присвячений електричним транспортним засобам та стандартам витрат палива, на якому також будуть керівники GM, Ford та Stellantis. Очікується, що Білий дім запропонує зміни до вимог витрат палива.

"Коли я кажу, що електротранспорт – це майбутнє, я не жартую. Налаштовуйтесь на великі новини завтра", – написав Байден у своєму Twitter у середу, 4 серпня.

Три автовиробники та Білий дім відмовилися коментувати цю інформацію.

Зараз компанії витрачають десятки мільярдів доларів на прискорення електрифікації, навіть попри те, що продажі електрокарів залишаються невеликими.

У червні консалтингова компанія AlixPartners заявила, що інвестиції в електромобілі до 2025 року можуть скласти 330 мільярдів доларів, що на 41% більше порівняно з аналогічними п'ятирічними прогнозами інвестицій, опублікованими в минулому році.

На даний момент електромобілі становлять близько 2% від загального обсягу світового продажу автомобілів і становитимуть близько 24% від загального продажу до 2030 року, прогнозує компанія.

Раніше повідомлялося, що три преміальні бренди Stellantis Lancia, Alfa Romeo та DS почнуть випускати електричні автомобілі.

Наступна публікація