Китайці розробили зарядку для електрокарів, яка наповнює акумулятор до 80% за 8 хвилин

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китайці розробили зарядку для електрокарів, яка наповнює акумулятор до 80% за 8 хвилин

Unsplash

Вона буде доступна у позашляховику Aion V.

Китайська компанія GAC Aion представила новий зарядний пристрій, який може зарядити електричний автомобіль до 80% за 8 хвилин.

Про це повідомляє сайт Electrek.

Зарядку показали під час презентації майбутнього позашляховика Aion V, який отримав унікальний акумулятор, що підтримує новий пристрій. Останній доступний у двох версіях, які мають різну швидкість зарядки: 3C та 6C.

Перша дозволяє електромобілям заряджатися від 0 до 80% за 16 хвилин і від 30 до 80% за 10 хвилин. 6C може заряджати машину від 0 до 80% за 8 хвилин і від 30 до 80% – всього за п'ять.

Під час демонстрації пристрій показав потужність 481 кВт, коли акумулятор був заряджений на 80%. Коли напруга зарядки досягла 855,6 В, струм зарядки становив 562,8 ампера, що допомагало зарядити електромобіль до 35,1 кВт-год всього за 4 хвилини.

GAC Aion стверджує, що такі високі показники заряду не повинні негативно впливати на акумулятор електромобілів. Навіть якщо зарядка 6C буде використовуватися цілий рік при кімнатній температурі, батарея повинна прожити до 1 000 000 км.

Раніше повідомлялося, що в одному з американських міст вигадали інноваційний спосіб зарядки електрокарів.

Наступна публікація