На продаж виставили рідкісну Lamborghini, яка 40 років простояла в гаражі та має досить цікаву історію

На продаж виставили рідкісну Lamborghini, яка 40 років простояла в гаражі та має досить цікаву історію

Sotheby’s

За неї планують виручити до 2,2 мільйона доларів.

У США в аукціонному будинку RM Sotheby’s готують до торгів унікальну Lamborghini Miura P400 S 1971 року випуску.

Про це повідомляє Hypebeast.

Цей екземпляр, який позбавлений лакофарбового покриття, має досить цікаву історію. Зазначається, що Lamborghini Miura P400 S 40 років простояла у гаражі в Каліфорнії, а першим власником цього італійського суперкара була 19-річна студентка Каліфорнійського університету, яка приїхала з Ірану.

Через накладені на країну санкції батьки дівчини не мали змоги переказувати їй гроші, тому вдалися до оригінальної схеми: замовили Lamborghini Miura в специфікації для США й оплатили доставлення, а дочці доручили відразу продати машину і жити на вторговані кошти. Однак дівчина вирішила залишити автомобіль собі та їздила на ньому протягом двох років, поки не потрапила в аварію. Збиток був незначним: постраждала тільки зона правої передньої фари, проте місцеві майстри не змогли впоратися з ремонтом через складну конструкцію і хитромудру форму фар. В результаті суперкар залишили в гаражі до кращих часів.

Sotheby’s

Сорок років по тому автомобіль викупив шанувальник Lamborghini, який найняв команду досвідчених майстрів. Вони працювали над відновленням суперкара протягом восьми місяців, в результаті вирішивши повністю позбавити його лакофарбового покриття та відшліфувати кузов.

Завдяки довгому терміну без руху, пробіг 50-річного автомобіля не перевищує 26 тисяч кілометрів. Рухомою силою суперкара виступає 4-літровий V12, який видає 370 к.с. потужності. За оцінками Sotheby’s, за Lamborghini Miura вдасться виручити від 1,8 до 2,2 мільйона доларів. Торги відбудуться 14 серпня в Монтереї (Каліфорнія, США).

Раніше розповідалося про те, що Lamborghini назавжди відмовилася брати участь в автосалонах.

Наступна публікація