Найдешевша версія популярного серед українців кросовера KIA Sportage надійшла в продаж

Найдешевша версія популярного серед українців кросовера KIA Sportage надійшла в продаж

Дебют цієї моделі відбувся в квітні 2021 року.

На китайському ринку стартував продаж нового покоління кросовера KIA Sportage Ace.

Ця модель дебютувала в квітні 2021 року на Шанхайському автосалоні. Від глобальної моделі ця версія відрізняється іншим конструктивом.

Так, в основі новинки - дешевша версія платформи, яка використовується попереднім поколінням KIA Sportage. Зовні бюджетний кросовер відрізняється іншим дизайном екстер'єру з крупними гратами радіатора. Доповнюють "картину" масивні бампери, світлодіодна оптика і вертикальні задні ліхтарі в стилі нового KIA Sorenro 2021.

У салоні KIA Sportage Ace - система мультимедіа з великим сенсорним дисплеєм, сенсорний блок управління клімат-контролем і цифрова панель приладів.

У рух доступний кросовер призводить 2,0-літровий атмосферний мотор, який видає 160 к.с. Двигун працює в парі з механічною коробкою передач або шестиступінчастою автоматичною. Крім того, покупцям запропонують 1,5-літровий турбований агрегат потужністю 200 к. с., пов'язаний з 7-ступінчастою роботизованою КПП. Привід - винятково передній.

Вартість KIA Sportage Ace починається від 18 500 доларів. У стандартному оснащенні - комплекс систем активної безпеки. У нього входять камери кругового огляду, інтелектуальний круїз-контроль і система запобігання зіткнень.

Наступна публікація