Названі лідери світового ринку електрокарів 2018 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До десятки увійшло п'ять китайських компаній.

З'явився рейтинг найбільш продаваних електрокарів і гібридів за марками за 2018 рік. Лідером, цілком очікувано, стала компанія Tesla. Разом з тим, до десятки увійшло багато китайських виробників, які маловідомі в Україні.

Рейтинг опублікував сайт EV-sales.

Перше місце займає Tesla, яка отримала 12% світового ринку електрокарів. Друге – китайський бренд BYD з часткою 11%, а третє – альянс Renault-Nissan-Mitsubishi з 9%.

Четверте місце посідає китайський концерн BAIC Group, який заробив 8% від світових продажів, що на 1% більше ніж роком раніше. Такий приріст дозволив компанії випередити BMW Group – баварці відійшли на п'яту сходинку.

Шосте і сьоме місця посідають ще дві китайські компанії SAIC та Geely. Який саме коефіцієнт відхопили компанії, не повідомляється.

Восьме місце посідає альянс Hyundai-Kia, який 2018 року перевершив Volkswagen Group і відправив німецьку компанію на дев'яту сходинку.

Десяте місце посідає китайська компанія Chery, яка вибила General Motors на 11 місце. Тим не менш в американському бренді не такі погані справи, як у Toyota, яка опинилася на 15 місці і втратила 10% продажів. Значною мірою на падіння продажів японської марки вплинула Tesla, яка вагомо збила продажу гібридів випуском на ринок Model 3.

рейтинг
insideevs.com

Раніше прогнозувалося, що 2019 року продажі електрокарів у світі зростуть на 40%. В Європі, за прогнозами, продажі складуть близько 500 тисяч електрокарів. Ключовими покупцями стануть жителі Скандинавських країн, у тому числі Норвегії, та Німеччини. Зростання зацікавленості електрокарами чекають в Італії.

ВідеоУкраїна увійшла до п'ятірки лідерів за темпами електромобілізації

Та чи готові українські автомагістралі до експансії електрокарів, чи з'являються на дорогах у достатній кількості сучасні зарядні станції, аби кермувальники могли швидко підзарядити авто й не чекати годинами повного заряду від побутової розетки - ТСН досліджувала. 

Україна увійшла до п'ятірки лідерів за темпами електромобілізації

Залиште свій коментар

Вибір редакції