Німецький стартап представив один з найдешевших електромобілів: у ньому можна замінювати батареї

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Німецький стартап представив один з найдешевших електромобілів: у ньому можна замінювати батареї

carscoops.com

City One буде коштувати від 10 до 50 тисяч євро.

Німецький стартап ACM (Adaptive City Mobility) представив електричний автомобіль City One, який буде мати низьку ціну та можливість замінювати батареї.

Про це повідомляє сайт Carscoops.

Автомобіль вийшов дуже компактним з розмірами 3,60 x 1,65 x 1,67 м і вагою 950 кг. Він оснащений електродвигуном потужністю 34 кінські сили, який забезпечує максимальну швидкість 110 км/год.

Головною особливістю машини є її акумулятор на 24 кВт-год. Під багажником він має чотири валізи ємністю 2,5 кВт-год і їх можна замінити на повністю заряджені агрегати за 3 хвилини.

Це дозволяє автомобілю залишатися в русі протягом тривалого періоду часу без додаткової зарядки. Остання займе 5 годин від зарядного пристрою та до 8 годин від домашньої розетки.

carscoops.com

Крім того, є додатковий ящик на даху з більшою кількістю акумуляторів, що збільшує максимальний запас ходу від стандартних 240 км до 360 км.

Всередині встановлена приладова панель з великим сенсорним екраном, круглими вентиляційними отворами, кількома фізичними елементами управління, розташованими на центральній консолі, і кількома відділеннями для зберігання. У салоні може розміститися до п’яти дорослих людей, а багажник розрахований на 400 літрів.

City One можна перетворити на комерційний автомобіль, склавши задні сидіння. Це додасть плоску вантажну зону та простір для 1450 літрів вантажу вагою 380 кг.

Якщо використовувати електрокар як фургон, на дверях багажника можна встановити 40-дюймовий екран для показу реклами під час руху.

City One орієнтований на підприємства, які мають автопарк, оскільки його можна використовувати для прокату, таксі чи як комерційний автомобіль. Приватним покупцям він також буде доступний з ціною від 10 000 до 15 000 євро залежно від обладнання.

ACM вже отримали понад 208 000 замовлень на City One, а виробництво почнеться не раніше 2023 року.

Раніше повідомлялося, що китайці розробили зарядку для електрокарів, яка наповнює акумулятор до 80% за 8 хвилин.

Наступна публікація