Скандальний блогер опублікував екстремальне відео, як перестрибує на Lamborghini Urus через Lamborghini Aventador

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
3856
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандальний блогер опублікував екстремальне відео, як перестрибує на Lamborghini Urus через Lamborghini Aventador

Як не дивно, але обидва суперкари залишилися неушкодженими.

Американський блогер Майкл Хіссонг відзначився черговим екстремальним трюком із автомобілями.

Так, чоловік на своєму YouTube-каналі опублікував відео, в якому він на кросовері Lamborghini Urus перестрибує через Lamborghini Aventador.

Зазначається, що для запису відеоролика Хіссонг взяв жовтий Lamborghini Urus у своєї дружини, а також пригнав з власного гаража Aventador аналогічного кольору. Під час підготовки до екстремального трюку він перевів пневматичну підвіску Urus у позашляховий режим, завдяки чому збільшився дорожній просвіт. Жовтий Aventador, своєю чергою, розмістили між двома рукотворними трамплінами таким чином, що дах суперкара виявилася з ними практично на одному рівні.

Розігнавшись за пару десятків метрів, американець злетів на позашляховику над суперкаром. Під час польоту колеса Urus практично торкнулися Aventador, проте в результаті екстремального трюку жодне з транспортних засобів не отримало ушкоджень.

Загалом, Хіссонг й спеціалізується на небезпечних стрибках, сидячи за кермом авто. Нещодавно він перестрибував на своєму модифікованому пікапі Ram 1500 TRX через невеличку водойму, а також їздив потоком. Утім, через подібний вчинок йому влаштували скандал та проблеми у вигляді 18 кримінальних справ.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3856
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація