Скандального Карлоса Гона звільнили з ради директорів Nissan

Раніше він обіймав пост глави франко-японського автомобільного альянсу Renault - Nissan - Mitsubishi.

Акціонери японського автоконцерну Nissan на позачергових зборах 8 квітня виключили з ради директорів Карлоса Гона, якого звинувачують у фінансових махінаціях.

Про це пише японське агентство "Кіодо".

Разом з Гономиз ради директорів звільнили одного з його найближчих соратників Грега Келлі, якого також обвинувачують у махінаціях. До того ж акціонери проголосували за включення нового президента Renault Жан-Домініка Сенара до складу ради директорів Nissan.

"Ми повинні визнати, що у нас були проблеми в управлінні", - сказав генеральний директор Nissan Хірото Саікава за підсумками зустрічі.

За його словами, екс-глава альянсу не отримає ніякої грошової компенсації у зв'язку зі звільненням.

Попри те, що Гон ще в минулому році був звільнений з посади голови ради директорів Nissan, він залишався його членом і міг брати участь в засіданнях. Після виходу з в'язниці під заставу в березні адвокати Гона кілька разів подавали відповідні прохання, проте суд їх відхилив.

Нагадаємо, що Карлоса Гона було затримано у Токіо 19 листопада 2018 року. Йому були висунуті звинувачення у махінаціях і приховуванні доходів. За словами прокуратури, Гон навмисно спотворював інформацію про суму власних платежів.

Слідчі почали розслідування навколо топ-менеджера після повідомлень від анонімного інформатора в автоконцерні.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів