Світовий автовиробник повністю зупинив випуск машин на головному заводі

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
1088
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світовий автовиробник повністю зупинив випуск машин на головному заводі

Фото: Associated Press

Близько 6 тисяч співробітників підприємства будуть переведені на скорочений робочий день.

Німецький автовиробник Audi ухвалив рішення повністю зупинити випуск машин на головному заводі в Інгольштадті.

Про це повідомляє Spiegel.

Зазначається, що всі складальні лінії будуть простоювати мінімум до 30 серпня.

Перша лінія завершить роботу через переобладнання для, того, щоб почати виробництво електричного кросу Q6 e-tron. Зупинку двох інших ліній зв’язали з відсутністю спеціальних мікросхем. З цієї причини 6 тисяч співробітників автозаводу будуть переведені на неповний робочий день.

Такі ж проблеми спостерігаються на автозаводі в Неккарзульмі. Тут майже 4 тисячі працівників не зможуть працювати кілька днів на повну зміну. Ще Audi запланувала у вересні зменшити робочі дні, пообіцявши компенсувати виникаючий простій додатковими робочими змінами у вихідні.

У першій половині 2021 року через перебої з поставками компонентів Audi не змогла випустити близько 50 тисяч автомобілів, на які вже були оформлені замовлення. Проблеми з випуском машин відчувають і інші преміальні виробники з Німеччини. Так, через брак мікрочіпів BMW може випустити на 70-90 тисяч автомобілів менше порівняно з планом на 2021-й.

Додамо, що обсяги виробництва автомобільних комплектувальних скоротилися через нову хвилю пандемії коронавірусу і обмежувальних заходів, накладених на виробників компонентів в різних країнах. Плюс до всього позначаються масові простої автомобільних заводів навесні і влітку минулого року, через що були скорочені замовлення, а тепер галузь виявилася не готова до різкого відновлення попиту.

Раніше розповідалося про те, що в США виявили проблему в майже пів сотні тисяч автомобілів чотирьох преміальних брендів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1088
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація