Toyota розповіла, які нові авто підходять різним знакам зодіаку

Toyota розповіла, які нові авто підходять різним знакам зодіаку

motor1.com

Автовиробник запропонував обирати для себе машину в незвичний спосіб.

Toyota оприлюднила список своїх нових автомобілів, які відповідають певним знакам зодіаку.

Про це повідомляє сайт Carscoops.

Починається рейтинг із Водоліїв – тих, хто народився у період від 20 січня до 18 лютого. Toyota відзначає, що ці люди "полюбляють незалежність та рідко йдуть за натовпом" та "тягнуться як до міста, так і до сільської місцевості", отже, їм ідеально підходить Yariss Cross.

Далі – Риби (19 лютого – 20 березня), особи, які не бояться прийняти нові ідеї, що робить їх ідеально підхожими для водневої моделі Mirai. Овен (21 березня – 19 квітня) найкраще почуватиметься за кермом нового GR 86.

Якщо ви Телець (20 квітня – 20 травня), гібридні спортивні Corolla підійдуть вам найкраще, тоді як Близнятам (21 травня – 21 червня) було б краще з Aygo. Тим часом, Highlander має бути ідеальним для Раків (21 червня – 22 липня), а Левам (23 липня – 22 серпня) треба їздити на гарячому хетчбеці GR Yaris, оскільки "їх ідеальний автомобіль потужний і неординарний".

Дівам (23 серпня – 22 вересня) підійде Hilux, а Терезам (23 вересня – 22 жовтня) bZ4X. Для Скорпіонів (23 жовтня – 21 листопада) створена C-HR GR Sport, Стрільцям (22 листопада – 21 грудня) буде добре у новому Land Cruiser, а гібридний RAV4 ідеальний для Козорогів (22 грудня – 19 січня).

carscoops.com

Раніше повідомлялося, що новий позашляховик Land Cruiser викликав ажіотаж на японському ринку.

Наступна публікація