Toyota в одній з країн припинила виробництво одразу двох відомих моделей

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Toyota в одній з країн припинила виробництво одразу двох відомих моделей

motor1.com

Усьому виною конкуренція та, як наслідок, відсутність попиту.

Компанія Toyota офіційно припинила виробництво моделей Camry та Prius на ринку Бразилії.

Про це повідомляє Motor1.

Автомобілі Toyota Camry і Prius практично забули на ринку Бразилії. За весь рік ніхто не придбав великий седан. Гібридний Prius був змушений зіткнутися з серйозною конкуренцією в особі Corolla і Corolla Cross. Тепер сталося те, що очікувалося: пара більше не пропонується в Бразилії і більше не вказана на веб-сайті автовиробника.

Остання велика зміна для Toyota Camry відбулося в кінці 2017 року, коли модель отримала нове покоління. Однак в останні дні на веб-сайті бразильського офісу бренду він уже пропонувався в єдиному доступному виконанні XLE.

У цій версії Camry мав під капотом атмосферний двигун V6 3.5, здатний розвивати 310 к.с. потужності в поєднанні з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Седан Toyota мав 3-х зонний кондиціонер, 7 подушок безпеки, світлодіодні фари і навіть шторки на задні вікна з електроприводом.

Перший гібрид в історії Toyota в Бразилії також недавно зник з сайту марки. Оскільки Corolla отримала гібридну версію з тією ж силовою установкою, її більш суперечливий дизайн і більш висока ціна означали, що її продаж не піде вгору. У 2021 році, до липня, у моделі було всього 3 продані машини. Як і в гібридних Corolla і Corolla Cross, у Prius був двигун внутрішнього займання об’ємом 1,8 літра, який працював разом з електричним і вони сумарно видавали 122 к.с. потужності.

Незважаючи на несприятливий клімат, пов’язаний з припиненням виробництва Camry і Prius в Бразилії, національний підрозділ Toyota заявляє, що вивчає можливість їхнього повернення на ринок Бразилії.

Наступна публікація