Три преміальні бренди альянсу Stellantis перейдуть на електричні авто

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три преміальні бренди альянсу Stellantis перейдуть на електричні авто

Associated Press

Скоро світ побачить електрокари від Alfa Romeo.

Альянс Stellantis оголосив, що Lancia, Alfa Romeo та DS почнуть випускати електричні автомобілі.

Про це повідомляє сайт La Tribune.

Три преміальні бренди почнуть свою електрифікацію вже в найближчі роки. У 2024-му першими це зробить DS. Тоді вони почнуть випускати електрокари, але у них ще лишаться автомобілі з двигунами внутрішнього згорання.

Lancia повністю перестане випускати автомобілі з ДВЗ у 2026-му, а через рік – і Alfa. Проте остання буде продавати повністю електричні авто тільки на основних ринках (Європа, Північна Америка, Китай).

До 2025 року альянс планує інвестувати у електрифікацію своїх марок 30 мільярдів євро. Opel має перейти на електрокари до 2028 року, Fiat – до 2030-го, а Abarth почне відмовлятися від ДВЗ з 2024 року.

Протягом наступних двох років Stellantis додасть до свого асортименту 11 електромобілів. До 2025 року в Європі та США вони планують продавати 55 повністю електричних авто.

Нагадаємо, що керівництво Stellantis, в який входять 14 автомобільних брендів, повідомило, що до 2030 року 70% їх продажів в Європі і більше 40% продажів на ринку США будуть припадати на автомобілі з низьким рівнем шкідливих викидів.

Наступна публікація