У Чехії чоловік примудрився продати вантажівку без одометра та всемеро дорожче

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чехії чоловік примудрився продати вантажівку без одометра та всемеро дорожче

Він скрутив пробіг на понад 600 тисяч км.

Досить незвичайний інцидент з продажем автомобіля трапився в чеському місті Валашске-Клобоукі.

Про це повідомляє Vinegret.

Зазначається, що місцевий житель, який є власником комерційного автомобіля Iveco, примудрився продати його значно дорожче, аніж коштують аналогічні екземпляри. Більш того, на авто був відсутній одометр, але він пообіцяв його привезти пізніше.

38-річний чоловік написав в інтернет-оголошенні, що вантажівка проїхала всього 40 тисяч кілометрів, і попросив за нього 407 тисяч крон. Покупець швидко знайшовся і виявився таким поступливим, що погодився вказати в договорі занижену суму угоди - всього 30 тисяч крон, аби продавцеві не довелося платити занадто великий податок.

Коли після обіцянки привезти одометр продавця і слід охолов, покупець щось запідозрив. Він перевірив справжній пробіг цього Iveco та був неприємно здивований: він виявися 684 тисячі км. За такого пробігу ця машина коштує у Чехії десь 55 тисяч крон, тобто у 7,5 раза менше.

Щодо зловмисника, то його знайшли. Йому висунуті офіційні звинувачення. Згідно з місцевим законодавством, зловмиснику "світить" до п'яти років позбавлення волі.

Додамо, що в Чехії немає закону про кримінальну відповідальність за скрутку пробігу. Однак, згідно з рішенням Верховного суду Чехії, це діяння слід трактувати як шахрайство, якщо потерпілому було завдано збитків у розмірі понад 10 тисяч крон.

Раніше розповідалося про те, який передбачено штраф за скручування пробігу автомобіля в Україні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація