У Канаді продадуть рідкісну BMW на застарілих українських номерах

У Канаді продадуть рідкісну BMW на застарілих українських номерах

sothebys.com

За неї планують отримати до 60 тисяч доларів.

У Канаді пустять з молотка рідкісну BMW Alpina B12 5.7 LWB E38.

Відповідний екземпляр виставили на продаж на аукціонному будинку RM Sotheby`s.

Головною особливістю цього автомобіля є застарілий номер стандарту 1995 року, що вказує на реєстрацію в Чернівецькій області.

Загалом, у "сімки" з аукціону RM Sotheby`s цікава доля: седан 1998 року випуску наразі зареєстрований в Канаді, нинішній власник придбав Alpina B12 в Японії, а номери спереду вказують, що спочатку BMW поставили на облік в Україні.

sothebys.com

За седан із пробігом 88 533 кілометра, який прекрасно зберігся, фахівці аукціонного будинку RM Sotheby`s розраховують виручити 50-60 тисяч доларів. За без малого чотири дні до закінчення торгів найвища ставка - 34 тисячі доларів.

Продавець стверджує, що автомобіль зберігся в оригінальному стані - на автентичність вказують фірмові багатоспицеві диски, забарвлення кузова в блакитний металік Alpina, обробка салону березою і натуральною антрацитовою шкірою з синьо-зеленими вставками. Ще одна особливість цього авто - переналаштована підвіска з жорсткими пружинами і амортизаторами.

Оригінальні Alpina B12 5.7 на основі BMW E38 були в основному короткобазні (153 одиниці), а з довгою базою було зроблено всього 49 машин.

Раніше розповідалося про те, що на продаж виставлять рідкісну Honda за 408 тисяч доларів.

Наступна публікація