У Мережі опублікували відео, як модифікована Tesla Model S Plaid проходить гоночний трек

У Мережі опублікували відео, як модифікована Tesla Model S Plaid проходить гоночний трек

Unplugged Performance

Переглядаючи ролик, можна відчути себе за кермом електрокара.

У Мережі опублікували відео, на якому показано, як Tesla Model S Plaid у модифікації Unplugged Performance проходить гоночний трек Laguna Seca.

Про це повідомляє сайт Carscoops.

За кермом автомобіля перебував гонщик та журналіст Ренді Побст. На електрокарі йому вдалося пройти трасу за 1 хвилину 28 секунд, що перевершило рекорд Porsche 911 GT2 RS, раніше поставлений на цьому треці.

Model S Plaid завдяки Unplugged Performance отримав низку модифікацій. Зокрема, тепер він має високий задній спойлер, передній спліттер, нові колеса та гладкі шини. Щоб отримати додаткову продуктивність, електричному седану також модернізували підвіску та гальмівні системи.

Відео з проходженням треку Tesla вражає через те, як електромобіль стрімко набирає швидкість, виходячи з поворотів, та як він чудово тримається під час них із мінімальними ознаками недостатньої та надмірної керованості. Видається так, наче їздити на високих швидкостях відносно легко.

Раніше повідомлялося, що у Мережі з'явилося відео, як розганяється Tesla Model S Plaid, яка є найшвидшим серійний автомобілем в історії.

Наступна публікація