У Німеччині створили далекобійний автодім на електриці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Транспорт здатний проїхати 400 км без підзарядок.

Німецька компанія Iridium готується представити друге покоління свого електричного будинку на колесах вже на початку вересня 2019 року.

Замовити автомобілі можна буде на автосалоні у Дюссельдорфі, пише Electrive.

Судячи з публікації, рестайлінговий автодім отримає батарею розміром 108 кВт-год, яка забезпечить дальність поїздки в 400 кілометрів.

Батареї можна заряджати на нагнітачах Type 2 з змінним струмом 22 кВт або постійним струмом через з'єднання CCS. Поточна зарядна потужність складає 50 кВт, яка повинна бути збільшена до 100 кВт у майбутньому.

Кемпер живиться від синхронного двигуна потужністю 150 кВт з крутним моментом до 730 Hm. Подальші дані про автомобіль будуть оголошені на виставці.

У компанії повідомляють, що поки що планують випустити лімітовану партію в 30 автобудинків.

Варто відзначити, що Iridium – це дочірня компанія концерну WOF GmbH і раніше вона займалася виробництвом автобудинків преміум-класу. Після випуску першого електричного транспорту у марці вирішили переорієнтувати бренд на випуск тільки електричних будинків на колесах.

Автодім
electrive.com

Раніше у Мережі показали автодім на базі Tesla Semi. Тюнінг-версія вантажівки може стати першим далекобійним автобудинків на електриці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції