У Німеччині вода знищила автосалон із новими Audi: відео

У Німеччині вода знищила автосалон із новими Audi: відео

У Німеччині вода знищила автосалон із новими Audi: відео

Повені в Європі не вщухають.

У Німеччині продовжує вирувати неймовірна водяна стихія.

Так, в німецькому місті Леверкузен вода знищила шоурум із новими автомобілями Audi. Потік води, який увірвався всередину приміщення, зніс машини з місця. Деякі навіть стояли одна на одній. Зараз все це має дуже плачевний вигляд.

Від великої кількості води постраждали кросовери Audi Q3, Q5 і Q8, кілька RS-моделей, включаючи RS Q3 Sportback і RS6 Avant. У числі постраждалих і кілька автомобілів з електричною силовою установкою - e-tron GT, e-tron quattro і Sportback.

Судячи з усього, ці автомобілі тепер вимушені будуть провести залишок свого нетривалого життя на звалищі.

Відповідне відео з'явилося на YouTube-каналі Secret Autochannel.

Те, що сталося стало причиною сильних злив і повеней. З берегів вийшли декілька невеликих річок, а також притоки Рейну - Ар і Мозель. Деякі міста виявилися повністю заблоковані.

В західних регіонах Німеччини стихія забрала життя уже 156 людей, але жертв може бути значно більше, оскільки зниклих безвісти рахують тисячами.  Загиблих знаходять у залитих по стелю підвалах, на дні затоплених вулиць.

Рятувальники продовжують пошуки сотень людей, які вважаються зниклими безвісти. Німецька метеорологічна служба DWD повідомила, що попереджала про негоду місцеву владу, яка повинна була нести відповідальність за організацію будь-якої необхідної евакуації.

Наступна публікація