У одному зі штатів США почали видавати паперові номерні знаки на авто: причина

У одному зі штатів США почали видавати паперові номерні знаки на авто: причина

carscoops.com

Вони будуть валідні лише протягом 60 днів.

У американському штаті Вашингтон водіям почали видавати паперові номерні знаки.

Про це повідомляє Carscoops.

Як відомо, 2021 рік став справжнім роком дефіциту, оскільки ми спостерігаємо нестачу мікросхем, запчастин для автомобілів та низький запас нових автомобілів. Утім, не тільки в цьому є нестача.

Так, у Вашингтоні закінчилися металеві номерні знаки. Ревізійна служба округу Терстон (Thurston County Auditor) повідомляє, що у США не вистачає номерних знаків, що пов’язано з уповільненням виробництва в Департаменті виконання покарань.

В уповільненні виробництва номерних табличок для авто звинувачують пандемію коронавірусу, але Департамент виконання покарань вже намагається розв'язувати цю проблему, збільшивши кількість персоналу, а також передавши деякі види виробництва третім сторонам, починаючи від 31 липня.

carscoops.com

Тим часом, Державний департамент ліцензування видає тимчасові паперові таблички. Це ускладнить життя автомобілістам, оскільки паперові номерні знаки будуть валідні лише протягом 60 днів і їх доведеться міняти, а отже знову завітати до відомства.

Ті металеві номерні знаки, що є в запасі у транспортного департаменту, притримують для “пріоритетних операцій автодилерів”. Власникам машин із тимчасовими номерними знаками обіцяють повідомити, коли можна буде їх обміняти.

Раніше розповідалося про те, що в Каліфорнії кожен п'ятий власник електрокара повернувся до авто з ДВЗ.

Наступна публікація