У США продають унікальний автомобіль-амфібію за 40 тисяч доларів

У США продають унікальний автомобіль-амфібію за 40 тисяч доларів

carscoops.com

Amphicar 770 на дорозі розганяється до 112 км/год, а у воді – до 11 км.

У США виставили на аукціон автомобіль-амфібію Amphicar 770 1961 року.

Про повідомляє сайт Carscoops.

Зазначається, що транспортний засобів у прекрасному стані, але наступному власнику можливо доведеться перевірити його водонепроникність. За оцінками, його продадуть за 40-50 тисяч доларів.

Цей Amphicar 770 створив німецький промисловий дизайнер Ганс Триппель, який з 1930-х років будував транспортні засоби-амфібії. Він створив Trippel SG6 Schwimmwagen, що використовувався німецькими військами під час Другої світової війни.

Творець автомобіля сподівався, що він стане дуже популярним в США, тому зробив для нього відповідний дизайн, який би мав сподобатися американцям. Це особливо видно з його плавників та хромованої задньої частини.

В амфібію був встановлений чотирициліндровий двигун Triumph об'ємом 1147 куб.см, що розвиває 47 к.с. Він приводить в рух задні колеса через чотириступеневу коробку передач для їзди на дорозі, а у воді працюють два гвинти.

Назва 770 походить від здатності Amphicar розганяти 7 миль/год (11 км/год) на воді та 70 миль/год (112 км/год) на суші, а це означає, що це була слабенька як машина, так і човен.

Це відбилося на продажах, яких між 1961 і 1968 роками було всього 4 000, хоча виробник сподівався на 20 000. Зараз ці автомобілі вже стали колекційними.

Раніше повідомлялося, що українці розробили перший у світі електромобіль-амфібію для військових.

Наступна публікація