У Великій Британії вантажівки зможуть заряджатися під час руху: як це працюватиме

У Великій Британії вантажівки зможуть заряджатися під час руху: як це працюватиме

carscoops.com

Усе буде робитися за принципом трамваїв і тролейбусів.

У Великій Британії вантажівки можуть заряджатися під час руху.

Про це повідомляє Carscoops.

Зазначається, що подібне стане можливим завдяки встановленню на автомагістралях електричних ліній. Вони працюватимуть за принципом трамваїв та тролейбусів.

Так, уряд Великобританії оголосив, що фінансує встановлення наземних електричних кабелів на 20-кілометровому відрізку траси M180 поблизу міста Сканторп, а до 2030 року такі лінії повинні покрити значну частину доріг країни.

Наразі цей проєкт має лише пілотну схему. В результаті гарних показників його територія буде розширена на всю країну. Паралельно з ним проводитиметься дослідження ефективності вантажівок на водневій енергії та звичайних батарейних. План передбачає оснащення вантажних автомобілів шведської марки Scania електричними штанговими підіймачами (пантографами) Siemens. Подібні дослідження проводяться у Німеччині, Швеції та США.

В академічному дослідженні передбачається, що система електронних магістралей, що охоплює найважливіші автошляхи Великої Британії, може бути завершена до 2030 року за ціною 19 мільярдів фунтів стерлінгів.

Наступна публікація