Усе для розвитку електромобілів: в Австралії створили акумулятори, які заряджаються в 60 разів швидше за нинішні

Усе для розвитку електромобілів: в Австралії створили акумулятори, які заряджаються в 60 разів швидше за нинішні

Фото: Forbes

Масове виробництво батарей налагодять в 2024 році.

Австралійська компанія Graphene Manufacturing Group спільно з вченими інституту біоінженерії і нанотехнологій Квінслендського університету розробили інноваційні батареї на основі алюмінію і графена.

Про це повідомляє Forbes.

Так, за словами розробників, нові акумулятори практично за всіма параметрами перевершують сучасні літій-іонні батареї, адже швидкість зарядки інноваційних елементів живлення, які вже порівнюють з суперконденсаторами, в 60 разів вище, ніж у сучасних акумуляторів на основі літію.

Більш того, зазначається, що вони безпечніші, тобто не можуть загорітися, більш стійкі та легші для переробки завдяки своїм стабільним базовим матеріалам. Тестування також показує, що ці батареї працюють втричі довше, ніж літій-іонні версії. Насамкінець, вони дешевші за сучасні.

Акумулятори на основі алюмінію і графена можуть сприяти стрімкому розвитку електричного транспорту. Австралійська компанія планує вивести інноваційний продукт на ринок вже в кінці нинішнього року. Однак спочатку виробництво почнеться з невеликих батарей (таблеток, прим.), призначених для комерційних потреб. Випуск батарей для електротранспорту запланований на 2024 рік.

Раніше французи анонсували найтонші акумулятори в світі для електробусів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Електрокари
Наступна публікація