В Австралії виявили автомобіль із номерним знаком за 53 мільйони гривень

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Австралії виявили автомобіль із номерним знаком за 53 мільйони гривень

carscoops.com

На ньому лише одна цифра.

В австралійському штаті Вікторія помічений автомобіль з дуже особливим номерним знаком.

Про це йдеться в Carscoops.

Так, на вулицях Мельбурна виявили Mercedes-AMG C 43 Estate, який складається лише з однієї цифри – "1". Зазначається, що його було випущено у 1932 році і відтоді все ще законно використовується і з кожним роком зростає в ціні.

Окрім "одиниці" на ньому ще є скорочена назва австралійського штату Вікторія – “Vic”. Номер призначався для автомобіля одного в держслужбовців Мельбурна, однак в адміністрації не змогли домовитись, чий автомобіль прикрашатиме перший номер і унікальний номерний знак передали в департамент реєстрації автомобілів, де він зберігався до 1984 року.

carscoops.com

У 1984 році ексклюзивний номер продали на аукціоні за 165 тисяч австралійських доларів (127 тисяч доларів США). На ті часи це були просто колосальні гроші, однак покупець не прогадав, і надалі ціна на реєстраційну табличку тільки продовжила рости.

Першим автомобілем, який отримав номер з одиницею став Saab 9000 Turbo. Згодом номер неодноразово перепродавали і він ставився на найрізноманітніші машини, серед яких були моделі Ferrari і Rolls-Royce, HSV SV5000, спорткари Porsche 911 Carrera та 911 Turbo, а також Mercedes E55 AMG і E63 AMG. Тепер же унікальна табличка прикрашає зображений на фотографіях Mercedes-AMG C43. За унікальний номер з 80-річною історією власник заплатив 2,5 мільйона австралійських доларів (1,9 млн доларів або 53 мільйони грн).

Раніше розповідалося про те, що у Великій Британії продали автомобільний номер за 170 тисяч доларів.

Наступна публікація