В Австралії водій спорткара за 11 хвилин "назбирав" штрафів на 210 тисяч грн

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Австралії водій спорткара за 11 хвилин "назбирав" штрафів на 210 тисяч грн

motor.ru

Також йому загрожує ув'язнення.

У справжню халепу потрапив водій спорткара Subaru BRZ.

Так, за інформацією Carscoops, 23-річний житель австралійського Сіднея вирішив покататися нічним містом на своєму автомобілі, не здогадуючись, що в небі над ним кружляє вертоліт поліції. Як наслідок, правоохоронці з повітря зафіксували усі порушення лихача і виписали йому величезний штраф.

Зазначається, що гелікоптер поліції стежив за швидкістю автомобілів у трафіку за допомогою тепловізійної камери. Зрозумівши, що водій перевищує допустимий швидкісний режим, поліціанти передали інформацію про порушника наземному патрулю. Дорожня поліція швидко виявила та зупинила Subaru, у водія перевірили документи, після чого відпустили без висунення звинувачень.

Утім, через певний час з'ясувалося, що за 11 хвилин своєї поїздки він примудрився назбирати штрафів на 10 252 австралійських долари (210 тисяч грн). Правоохоронці, вивчивши записи з тепловізора та інших камер відеоспостереження з'ясували, що чоловік мінімум п'ять разів перевищив швидкість на 20 кілометрів на годину, а найбільше перевищення склало майже 50 кілометрів на годину.

За систематичне перевищення швидкості водієві висунули звинувачення в небезпечному водінні. За австралійськими законами, це правопорушення тягне за собою позбавлення прав на рік, конфіскацію автомобіля і навіть ув'язнення терміном на дев'ять місяців.

Раніше розповідалося про те, що у Франції водій розігнався до 249 км/год, аби не отримати штраф.

Наступна публікація