Відмова від пального трапиться раніше, ніж очікувалося - Bloomberg

Дата публікації
Перегляди
3408
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відмова від пального трапиться раніше, ніж очікувалося - Bloomberg

Фото: Associated Press

Його пік припаде на 2027 рік.

Аналітики зробили прогноз щодо відмови від пального на користь електротранспорту.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що пік пального припаде на 2027 рік, хоча спочатку вважалося, що це станеться чотирма роками пізніше. Швидше за всіх відмовляться від двигунів внутрішнього згоряння США і Європа, а країни на зразок Китаю та Індії, всупереч попереднім прогнозам, не стануть споживати більше бензину.

У BNEF пояснюють це тим, що зрушення піку попиту з 2031-го на 2027 рік призведе до зниження в найближчому десятилітті обсягів поставок автомобільного пального в країни, що розвиваються.

Падіння попиту на бензин пов'язане зі зростанням виробництва більш безпечних для довкілля транспортних засобів і прагненням найбільших економік світу скоротити викиди парникових газів за рахунок відмови від викопного палива. Наприклад, в планах Євросоюзу заборонити до 2035 року двигуни внутрішнього згоряння, а США і Китай закликають до широкого впровадження електромобілів.

У доповіді BNEF йдеться, що за ефективного використання пального перехід на альтернативні джерела енергії та спільне використання транспорту, витрата пального не збільшиться навіть з ростом числа поїздок до 2050 року.

Крім того, аналітики передбачили, що кількість легкових автомобілів на дорогах по всьому світу досягне піку в 1,5 мільярда до 2039 року - на 26 відсотків більше, ніж в цьому році. Також в найближчі десять років очікується бум вантажних перевезень, але їх буде здійснювати незалежний від нафти транспорт - Tesla, Daimler і Volkswagen забезпечать світ фурами на електриці і водневому пальному.

Повʼязані теми:

Автор
Андрій СурковАндрій Сурков
Дата публікації
Перегляди
3408
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація