Вже купив, але не встиг забрати: дилерський центр продав Renault, яка десять років простояла в автосалоні через смерть власника

Вже купив, але не встиг забрати: дилерський центр продав Renault, яка десять років простояла в автосалоні через смерть власника

Renault Clio 2009

За своє "життя" ця модель поки не проїхала жодного кілометра.

У Аргентині дилерський центр продав Renault Clio, яка цілих десять років простояла в автосалоні.

Про це повідомляє Motor1.

Зазначається, що на цей автомобіль вже був власник. Мало того, автомобіль вже встиг перейти у володіння - покупець оплатив сам автомобіль і зробив всі необхідні допплатежі. Утім, забрати машину в нього не вийшло, бо він помер. Звідси, власне, й виявився такий тривалий простій.

Автомобіль було вирішено передати родичам померлого, але з незрозумілих причин вони вирішили, що їм не потрібен новий Renault Clio. В результаті автомобіль потрапив на державний аукціон, де його придбав той самий дилерський центр, у якому він весь цей час зберігався. Після цього машину запропонували співробітникам компанії.

Однак закрити питання одразу не вийшло - за машину, яка мала нуль кілометрів пробігу, розігралася неабияка боротьба. У підсумку було вирішено провести жеребкування, яку виграв Пабло Фабіан Арамайо.

Як наслідок, новий власник заплатив за Renault Clio 800 тисяч аргентинських песо, що еквівалентно 8 241 долару. Перед виїздом з салону седану зробили передпродажну підготовку і замінили витратні матеріали. Крім того, на автомобіль дали гарантію терміном 1 рік.

Наступна публікація