Електричний позашляховик створили для використання на уранових шахтах.

Австралійці створили ексклюзивний електромобіль на базі позашляховика Toyota Land Cruiser. Пікап отримав назву eCruiser і мотор потужністю 141 к.с. Позашляховик з відкритим багажником буде належати австралійській гірничодобувній компанії BHP, повідомляє AutoReview.

Переробкою і тюнінгом зайнялася компанія Voltra з Аделаїди. За основу взяли позашляховик Toyota Land Cruiser 79 з однорядною кабіною і голою рамою позаду неї. Замість турбодизеля V8, бака і коробки передач елеткромобіль обладнали електропідсилювачем з номінальною потужністю 90 к.с. і 106 Нм, та піковою — 141 к. с. і 256 Нм.

Замість окремого редуктора розробники значно збільшили передавальні числа в роздатці: 4,19:1 на вищій ступені і 10,4:1 на "понижайці". Тобто у теорії тягові здібності повинні залишитися на висоті.

Літій-іонна тягова батарея електричного Land Cruiser складається з трьох окремих блоків, один з яких розташовано під капотом разом з блоком керуючої електроніки. Два інші - на рамі за кабіною. Загальна ємність акумуляторів - 42,2 кВт/год, потужність бортового зарядного пристрою - 6,6 кВт. Крім того, додаткові електромотори встановлено для роботи кондиціонера, гідропідсилювача керма і підсилювача гальм.

Електричний Toyota eCruiser створений в єдиному екземплярі і проходить випробування на урановому рудовищі Olympic Dam на півдні Австралії. У разі успіху компанія BHP готова почати масові закупівлі електромобілів.

Раніше повідомлялося, що Range Rover отримає нову платформу і гібридні модифікації. Дизайн буде розвиватися у відповідності з нинішнім екстер'єром і глобальні зміни в Range Rover не передбачаються.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар