Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потужність силових установок неймовірного тягача Thor24 становить майже чотири тисячі "коней".

В Америці за $12 млн пустили з молотка "божевільного" тягача-монстра Thor24 з величезним 27,9-літровим силовим агрегатом.

Лот продали через онлайн-аукціон WorldWideAuctioneers.

Судячи зі сторінки транспорту, він визнаний найбільшим важковантажем, зробленим на замовлення, а також тягач, нібито, отримав найбільшу з коли-небудь побудованих силову установку потужністю 3974 к. с. Серед іншого "монстр" має допоміжну силову установку (APU) реактивного двигуна Hawker.

Неймовірний тягач створили на базі фури Peterbilt 359 зразка 1979 року. Транспорт обладнаний двома спареними дизелями 12V-71 від Detroit Diesel, доповненими вісьмома компресорами BDS 8-71. Як наслідок, автомобіль має 12 нагнітачів.

Довжина приводного вала, який розкручує компресори – більше двох з половиною метрів.

Впускний колектор виготовлений з тонкої алюмінієвої пластини, а на його верхівці встановлені вісім балонів із закисом азоту. Вихлопних патрубків – 24 штуки. На 2,5 тисячі оборотах в хвилину 24-циліндровий дизель видає майже 4 тисячі кінських сил. Тяга передається на задній міст через чотирьохдіапазонну автоматичну коробку передач Allison HT740.

У довжину Thor24 налічує 13,41 метра, а його маса становить 13,5 тонни.

Величезна вага моторів змусила творця автомонстра замінити передню підвіску. Шасі виготовлено з труб прямокутного перерізу з товщиною стінок близько 16 міліметрів. Алюмінієві колеса Alcoa взуті у покришки розмірністю 315/30 R22,5 спереду і 11 R24,5 ззаду.

Нагадаємо, що британець встановив новий світовий рекорд швидкості на тракторі. Мотогонщик розігнав транспорт до 217,5 км/год.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції