Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Машина може працювати від батарей 5-7 годин.

У Норвегії промисловий екскаватор CAT перетворили з дизельного на електричний і змусили працювати винятково від батарей.

Це перший відомий випадок такого переобладнання, пише Tek.No.

У машині використовується акумулятори на 300 кВт-год, що утричі перевищує ємність батареї флагманських Tesla Model S та Model X, які отримали по 100 кВт-ч. Батареї дозволяють працювати на транспорті 5-7 годин. Також екскаватор можна використовувати підключеним до зарядки.

Машина оснащена вбудованим зарядним пристроєм на 400 V.

Електричний екскаватор побудований на базі 28-тонного Cat 323 від американської марки Caterpillar. У техніці замінили однотонний дизель на 3,4-тонний мотор з батареями, що викликало низку проблем.

Так, спочатку компанія Pon Equipment, яка переобладнала екскаватор, шукала відповідні акумулятори. У результаті зупинилися на елементах від кораблів і підводних човнів. Далі було необхідно зменшити крутний момент двигуна, щоб уникнути швидкого зносу гідравліки та інших систем.

Всього Pon Equipment планує переобладнати вісім екскаваторів. Кожна машина оцінюється приблизно у 650 тисяч доларів. Підприємство має за мету знизити кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище. Замовлення зробила найбільша будівельна компанія Норвегії Veidekke.

Раніше згадувалося, що фури Tesla Semi вперше замовили для перевезень в Норвегії. Замовник заявляє, що хоче бути першим, хто буде перевозити товари з Європи в Норвегію за допомогою електричних причепів".

ВідеоІлон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Він написав, що тепер під час спроби пограбування та у режимі "літньої безпеки" гратимуть твори Йоганна Себастьяна Баха, можливо, у рок-обробці.

Ілон Маск анонсував нові функції для електромобілів "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції