Автогіганти відкликають 1,4 млн старих машин через небезпечний дефект

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під відкликання потрапили машини BMW, Audi, Toyota, Honda і Mitsubishi.

В Америці відкличуть близько 1,4 млн авто марок BMW, Audi, Toyota, Honda і Mitsubishi через дефект подушок безпеки.

Аїрбеги можуть розриватися або відкриватися не повністю у разі аварії, повідомляє Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США.

Судячи з інформації, під відкликання потраплять автомобілі 1995-1999 років випуску, які були укомплектовані повітряними подушками горезвісного японського постачальника комплектуючих для авто Takata. Навколо аїрбегів компанії виникає вже далеко не перший скандал, а сама вона збанкрутувала.

Повідомляється, що через дефектні комплектувальні двоє людей вже отримали травми та одна людина загинула.

Компанія BMW терміново заборонила експлуатацію машин третьої серії. Всього це близько 116 тисяч авто.

Марки Honda і Audi заявили про проведення перевірки і оцінки кількості автомобілів з дефектними аїрбегами. Mitsubishi планує направити до сервісу тільки одну модель, яку вона ще не назвала.

Нагадаємо, це чергова глава у тривалій справі, яка змусила Takata оголосити про банкрутство 2017 року. Японський виробник запчастин поставив десятки мільйонів несправних подушок безпеки протягом багатьох років. За це йому присудили штраф у розмірі $1 млрд.

Раніше згадувалося, що Fiat відкликає 70 тисяч старих авто через дефект у коробці передач. Через проблеми з проводкою у машинах можуть не перемикати передачі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції