Автогіганти "завалять" Європу електрокарами 2020 року. Прогноз

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аналітики вважають, що виробники почнуть приділяти менше уваги ринку Китаю.

2020 року автогіганти повинні змістить свій фокус з Китаю на Європу у сфері випуску нових електрокарів.

Про це повідомляється у прогнозі дослідницької служби BloombergNEF з питань переходу на енергоносії.

Аналітики BNEF повідомляють, що у звіті "Нові автомобілі і нові можливості пересування 2020 року" світові автокомпанії, ймовірно, продадуть близько 2,5 мільйона електрокарів за рік, що на 20% перевищить торішні показники.

Також зазначається, що, хоча Китай буде продовжувати домінувати на світовому ринку електромобілів, рішення про скорочення субсидій допоможе змістити імпульс зростання на Європу.

За даними BNEF, нові моделі таких компаній, як Volkswagen Group, допоможуть Європі продати приблизно 800 тисяч електромобілів до кінця року, що на 60% перевищує торішні показники.

Аналітики вважають, що попит на електрокари повинен підвищитися також завдяки зниженню вартості літій-іонних акумуляторів. За прогнозами, середня ціна батарей буде становити $135 за одку кВт-год, що приблизно на 13% дешевше ціни 2019 року.

Подальше зниження витрат буде відбуватися у міру збільшення масштабів виробництва акумуляторів і того, що конструкція батарей стане більш ефективною.

Нагадаємо, що авторинок Китаю пережив значний обвал 2019 року. В країні намічається тенденція на уповільнення спаду продажів машин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції